Через карантинні обмеження працюємо тільки за попереднім телефонним записом! Дякуємо за розуміння! Вибачте за тимчасові незручності!

Наші контакти:

 066 983 63 17

   logo lifecell    073 158 44 73

Еmail: zafiro.com.ua@gmail.com

 Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ
 Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ
 Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ
 Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ
 Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ Золотое кольцо с изображением дерева гравировкой на заказ

Золота каблучка із зображенням дерева та гравіруванням на замовлення

Виготовити каблучку на замовлення із золота чи срібла легко можна в ювелірній студії «Zafiro». Прорахунок вартості: Viber/WhatApp/Telegram 073 158 44 73

Замовити обручку у ювеліра з білого золота для подарунка своїй дружині вирішив наш замовник. Основним побажанням був малюнок дерева на прикрасі. Спочатку замовник хотів відобразити його у стилі кельтського орнаменту. У ході співпраці з дизайнером дійшли до зображення 4 квітучих дерев, які розташовані з різних боків кільця і ​​плетені між собою корінням.

Поговоримо трохи про символіку. Це досить поширений символ, який зустрічається протягом усієї історії у різних культурах: від грецької до скандинавської та кельтської. Дерева представляють життя, мудрість та божественне жіноче начало. Існує особлива енергетика, що зазвичай асоціюється з деревами. Стать дерева можна визначити. Що робить його чітко чоловічим чи жіночим, то це його квіти. Коли рослина починає репродуктивне зростання, починають розпускатися квіти. Тому ми зобразили саме квітучу рослину. У деяких вірах корінь символізує початок або відправну точку. Здоровий корінь той, що отримує поживні речовини від Сонця. Якщо листя не зможе отримувати сонячне світло, коріння обов'язково загинуть.

В Індії, наприклад, існує красива метафора Жінки-Дерева - це образ жінки, яка приймає свій зріст, свою жіночність і не соромиться свого розуму, тіла і душі.

Виготовлення ювелірних виробів на замовлення Київ із золота та срібла пропонує наша майстерня «Zafiro».

 _____________________________________________________________

Виготовлення ювелірних виробів на замовлення в Києві проводиться майстернею-студією «Zafiro» індивідуально, в єдиному екземплярі для Вас! Це передбачає розробку прикрас з нуля за Вашими фотографіями та побажаннями. Це доволі трудомістке заняття, у якому задіяно не одного спеціаліста. Командна праця! 

Перевагу надаємо незвичному, ексклюзивному, що неможна купити в будь-якій лавці. Проявіть фантазію, станьте автором власної коштовності! И повірте, з нашою допомогою вона в майбутньому неодмінно стане улюбленою! Не переймайтесь, якщо не маєте художніх талантів – можете словами детально змалювати ідею, а наш художник-дизайнер втілить її в ескізі чи 3д-моделі. 

Усі люди різні, як і смаки у всіх різні. За більш 12 років існування ми практично не виготовляли однакових кулонів чи каблучок. Тому, щоб легше зрозуміти Ваші вподобання, перед початком співпраці пошукайте аналоги в інтернеті (зараз їх безліч). Якщо людина говорить, що не знає, чого хоче – ми також не в силах вгадати це! Потрібна якась ниточка, зачіпка, щоб обрати вектор сумісної творчості.

 

Цінова політика!

На жаль, люди часто приходять з думками, якщо вони побачили дешевий ювелірний виріб, який массово випускається й продається, то ювелір з радістю зробить безкоштовно. Ця думка не завжди відповідає дійсності.

Наше виготовлення – це процес роботи з самого початку. Дизайнер розробляє 3д-модель, вирізає прототип зі спеціального воску, потім йде лиття в золоті або сріблі, доопрацювання майстром з багаторічним досвідом роботи. За необхідності огранюється та підгоняється каміння, наноситься покриття або гравіювання, доводиться до товарного вигляду та полірується. Кожна наша прикраса – дітище, яким ми пишаємося! 

Виробництво для магазинів інше: типові речі випускаються конвеєрним шляхом у великій кількості. Це, як правило, дешевше, ніж персоналізований підхід.

Для розрахунку вартості відправте фото, ескіз, опис ідеї, зазначте, з чого повинно бути виготовлено, й приблизний розмір такими шляхами:

· заповніть форму на сторінці «дізнатись вартість»;

· на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

· 073 158 44 73 (Viber/WhatsApp/Telegram) – найшвидший шлях;

· в соцмережахFacebook icon Ametist и Logo Instagram. Ametist;

· 066 983 63 17(pozvonit zafiro Телефонувати)!

Більше наших робіт можна подивитись за посиланням: Галерея виготовлених ювелірних виробів

Ще немає відгуків