Через карантинні обмеження працюємо тільки за попереднім телефонним записом! Дякуємо за розуміння! Вибачте за тимчасові незручності!

Наші контакти:

 066 983 63 17

   logo lifecell    073 158 44 73

Еmail: zafiro.com.ua@gmail.com

 м. Київ, м. Контрактова Площа, вул. Спаська 9А

Серебряная закладка для книг с позолотой в виде рака на заказ в КиевеСеребряная закладка для книг с позолотой в виде рака на заказ в Киеве

Срібна закладка для книг з позолотою «Рак»

Індивідуальне ексклюзивне виготовлення ювелірних виробів в Києві. Срібна закладка «Рак» – чудовий подарок і сувенір, який нікого не залишить байдужим. Ювелірна майстерня-студія в Києві «Zafiro».

Одного разу до нас в ювелірну майстерню-студію надійшло неординарне та дуже захоплююче замовлення на виготовлення чудового подарунка, сувеніра, який точно запам’ятається – срібної закладки для книг у вигляді раку. Ми проаналізували аналоги, разом підібрали фотографії справжніх раків та на основі цього почали процес моделювання. Нашим дизайнером був виліплений рак у цифровому форматі, після затвердження замовником прев’ю 3д-моделі, ми втілили в життя саму закладку. Для того, щоб зробити ювелірний виріб ще більш еффектним було вирішено позолотити клешні, а самого рака місцями злегка зачернити.

Ювелірна майстерня-студія в Києві «Zafiro» пропонує послуги з виготовлення ювелірних виробів на замовлення за фотографією, ескізом або ідеєю замовника.

Для прорахунку приблизної вартості виготовлення ювелірного виробу скористуйтеся формою зв’язку в розділі «Дізнатись вартість», або перешліть запрос з прикріпленим фото або ескізом бажаного виробу одним із засобів, зазначених в розділі «Контакти». **

Заради економії нашого спільного часу та полегшення взаєморозуміння умов нашої співпраці, ціноутворення, часу роботи і т.д. рекомендуємо звернути увагу на розділ «Запитання-Відповідь», ми впевнені, що там Ви знайдете відповіді на багато своїх питань J

** Ваші запроси приймаються 24/7, але обробляються ТІЛЬКИ В РОБОЧИЙ ЧАС (в середньому час обробки запросу може досягати 24 годин. Це зумовлено тим, що всі Ваші запроси, як і бажані ювелірні вироби різні та потребують індивідуального підходу та прорахунку). Заздалегідь вдячні за розуміння!

З повагою,

Ваша ювелірна майстерня-студія «Zafiro»

Ще немає відгуків