Наші контакти:

 066 983 63 17

   logo lifecell    073 158 44 73

Еmail: zafiro.com.ua@gmail.com

Адреса: м. Київ, м. Контрактова Площа, вул. Спаська 9А

1.05.2021 – 10.05.2021 майстерня не працює! Будемо раді Вас бачити з 11.05.2021!

Виготовлення ювелірних виробів для жінок – оригінально, акуратно та в терміни втілимо Вашу жіночу мрію в реальність! 

Найчастіше виготовляють:

 • жіночі каблучки на замовлення в Києві (золоті каблучки, срібні каблучки, каблучки з натуральним камінням, каблучки з діамантами, каблучки з цирконами, каблучки з орнаментом, копії каблучок, каблучки за Вашим фото або ескізом і т.д.);
 • сережки на замовлення в Києві (золоті сережки, срібні сережки, сережки з камінням, копія сережки, що загубилась, сережки за Вашим фото або ескізом і т.д.);
 • жіночі кулони на замовлення (золоті кулони, срібні кулони, кулони з натуральним камінням, кулони з діамантами, копія кулона, кулони за Вашим фото або ескізом і т.д.);
 • жіночі браслети на замовлення (золоті жіночі браслети, срібні жіночі браслети і т.д.);
 • шарми для браслетів на замовлення  в Києві (золоті шарми, срібні шарми і т.д.);
 • жіночі ювелірні гарнітури на замовлення в Києві;
 • жіночі підвіски на замовлення (золоті підвіски, срібні підвіски, підвіски з натуральним камінням, підвіски з цирконами, підвіски з діамантами);
 • жіночі золоті і срібні брошки на замовлення в Києві;
 • жіночі золоті та срібні значки в Києві;
 • жіночі золоті та срібні брелоки на замовлення в Києві.

 

Усі наші вироби виготовляються вручну, індивідуально для Вас в єдиному екземплярі!!! Замовив індивідуальне виготовлення ювелірного виробу в майстерні-студії «Zafiro», Ви будете власником єдиної такої прикраси у світі (за Вашим бажанням ми виготовимо прикрасу в єдиному екземплярі та зобов’язуємося її не відтворювати в майбутньому!!!)

У нашій ювелірній майстерні-студії працює команда з художника, модельєра-дизайнера та ювеліра, яка прикладе всі зусилля, щоб втілити в життя Ваші ювелірні бажання та коштовні мрії.

Ювелірна майстерня-студія в Києві «Zafiro» виготовляє жіночі золоті та срібні прикраси:

 • за Вашим ескізом, картинкою чи фотографією;
 • за Вашою ідеєю (якщо у Вас є гарна ідея прикраси, наш художник-модельєр професійно допоможе втілити Вашу ідею в життя).

Якщо Ви не можете визначитись з дизайном бажаної прикраси, то Вы можете под’їхати на консультацію до нас в офіс (тільки за попередньою домовленністю про час приїзду). На місці ми вислухаємо Ваші побажання, обговоримо всі моменти, продивимось та проаналізуємо аналоги та безсумнівно прийдемо до спільного відмінного результату.

Замовити попередній прорахунок виготовлення ювелірного виробу можна будь-яким зручним для Вас засобом, зазначеним в розділі «Контакти», а також за формою на сайті в розділі «Дізнатись вартість».

Також рекомендуємо Вам почитати матеріал в розділі «Питання-відповідь», там Ви можете знайти корисну інформацію про наші послуги, цінотворення, умови співпраці і т.д.

Дякуємо, що звернулись до нас.
Ми з радістю проконсультуємо Вас за будь-якими моментами та 
відповімо на Ваші питання!

З повагою,

Ювелірна майстерня-студія «Zafiro»