Через карантинні обмеження працюємо тільки за попереднім телефонним записом! Дякуємо за розуміння! Вибачте за тимчасові незручності!

Наші контакти:

 066 983 63 17

   logo lifecell    073 158 44 73

Еmail: zafiro.com.ua@gmail.com

Давайте знайомитись

«Zafiro» – це невелика ювелірна майстерня-студія. Ми, Юлія та Віталій, її натхненники та, за сумісництвом, керівники :)

«Zafiro» – це своєрідний ребрендинг, нове дітище, підсумок нашого 10-річного досвіду (і часом зовсім не легкого, досвіду проб та помилок, відповідних висновків та набивання власних гуль) керівництва ювелірною майстернею в центрі Києва.

«Zafiro» – що означає це слово та звідки взялася ця назва?

Все банально та просто. «Zafiro» в перекладі з іспанської «сапфір». Чому саме з іспанської? Це доволі особисте. Колись саме ця країна дуже сильно вразила своєю гостинністю, душевністю, темпераментом, кліматом та величезною кількістю красивенних морських пейзажів. І коли постало питання про ребрендинг та нову назву, захотілось ось так просто відкинути будь-які зорові образи, закрити очі та на рівні почуттів та ассоціацій уявити собі щось тепле, затишне і комфортне, і в той момент стало зрозуміло, що це буде назва іспанською. Чому сапфір? Хочеться уточнити, що особисто для мене це саме синій сапфір :), камінь глибокого насиченого синього кольору (можно виправдатись відомим «я – художник, я так бачу»)

Що для нас «Zafiro»?

Ювелірна справа – це наша справа вже понад 10 років. Це не просто маленький бізнес, це без зайвого пафосу – наше життя, наше хоббі та спільна любов.

Що для нас означає «Zafiro»?

«Zafiro» – це:

· коли обіцяеш собі не говорити про роботу в вихідний, але все одно не дотримуєш слова;

· коли ми можемо говорити про це протягом багатьох годин, не помічаючи плину часу;

· творчі та робочі суперечки до ранку (чого приховувати, буває із бажанням вбити один одного :) в процесі виконання замовлення чи обговорення нових ідей);

· коли думки набагато швидше за руки: спочатку починаєш замальовувати ідеї, потім розумієш, що по ходу не встигаєш і детальний ескіз поступово переходить у швидкий начерк, а потім в банальний перелік-список ідей;

· невелика своєрідна одержимість, коли несподівано приходять в голову ідеї, і ти кидаєшся записувати або замальовувати, і відвлекти тебе може тільки зухвалий запах підгораючої в сковорідці вечері, яка вирішила-таки нагадати про себе;

· коли влітку ти прокидаєшся у вихідний на дачі, наливаєш собі кави, розслаблено виходиш в альтанку порелаксувати і тут бачишь равлика на виноградному листочку, тут же, забувши про каву, біжиш за телефоном, щоб якнайскоріш влаштувати нічого не підозрюючому равлику майже професійну фотоссесію (на здивовані погляди родичів починаєш пояснювати собі і їм, що саме такая пластика і форма сто процентів тобі знадобиться при моделюванні);

· коли влітку, сидячи на пляжу та проводжаючи з бокалом вина останній морський сансет в цьому відпускному сезоні, ти боїшся й згадати про роботу, тому что «слово за слово» й до побачення романтична вечеря!

«Zafiro» – це любов і хочеться вірити що назавжди!

Індивідуальне виготовлення ювелірних виробів на замовлення:

· за Вашими ідеями; · за Вашими фото та зображеннями; · за власними ескізами.

Наші замовлення

" Кожне нове замовлення, кожний проект, що заходить в роботу – це щоразу однаково хвилююче та захоплююче! "

Ми завжди намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, до кожного замовлення, адже кожна людина неповторна та унікальна, як і несхожі одне на одного ювелірні вироби, які Ви замовляєте у нас!